Konopný čaj Relax

199 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Váš parťák pro klidnou mysl a trávení po celý den

Konopný čaj Relax (40 g) přináší úlevu bez nutnosti stát v dlouhých frontách v lékárně nebo hledat ztracený klid v lesích. Tento čaj, bohatý na konopí seté, je váš osobní relaxační kouč, který se postará o vaše trávení, bolesti, stres a spánek. Už žádné počítání ovcí nebo sezení v tichu - stačí si jen nalít šálek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč si vybrat čaj Relax

Konopný čaj Relax je jako klidný ostrov uprostřed oceánu vašich každodenních starostí. Slibujeme, že účinky jsou tak silné, že byste mohli začít vidět život v pastelových barvách a cítit se jako v reklamě na dovolenou – a to vše bez nutnosti opustit váš obývák.

Pro koho je vhodný

Čaj Relax je určen pro všechny, kteří chtějí přirozeně podpořit své tělo a mysl. Je ideální pro osoby trpící chronickou bolestí, stresem, nespavostí nebo trávicími problémy. Jeho přírodní složení zajišťuje šetrnou a efektivní podporu bez vedlejších účinků.

Jak probíhal vývoj

V Cannavea jsme spojili síly s matkou přírodou, abychom vytvořili čaj, který řeší (skoro) všechny vaše problémy. Příprava tohoto čaje byla tak uklidňující, že jsme během ní skoro všichni usnuli. Relax je tak výsledkem dlouhodobé práce a testování, aby bylo zajištěno, že každý šálek čaje přináší maximální možný přínos pro vaše zdraví.

Byliny té nejvyšší kvality

Používáme pouze konopí seté nejvyšší kvality, které je známé svými relaxačními a léčivými vlastnostmi. Každá šarže je pečlivě kontrolována, aby bylo zajištěno, že do vašeho šálku se dostane jen to nejlepší. Cannavea je zárukou kvality a spolehlivosti v každém šálku čaje.

Složení

Konopí seté

Ano, konopný čaj je legální, pokud je vyroben z odrůd konopí schválených k pěstování a obsahuje pouze povolené množství THC (obvykle méně než 0,3 %). Tyto odrůdy jsou specificky vyšlechtěny pro nízký obsah psychoaktivních látek, což zajišťuje, že čaj nemá omamné účinky.

Ne, konopný čaj vyrobený z legálního průmyslového konopí neobsahuje dostatečné množství THC k tomu, aby způsobil omamné účinky. Obsahuje jen stopové množství této látky, takže se nemusíte obávat jakýchkoli psychoaktivních účinků.

Ano, konopný čaj může pomoci při úzkosti nebo stresu díky svým uklidňujícím vlastnostem. Obsahuje totiž látky zvané kanabinoidy, které mají prokázané účinky na snižování úzkosti a podporu relaxace. Pokud cíleně hledáte čaj na snížení úzkosti a stresu, můžeme doporučit také náš bylinný čaj Anti Stress, který obsahuje konopí spolu s dalšími uklidňujícími bylinkami pro maximální úlevu.

Ano, konopný čaj může být účinný při problémech se spánkem. A pokud hledáte opravdu účinnou pomoc se spánkem, tak neváhejte vyzkoušet náš čaj Good Night, který kromě konopí obsahuje i bylinky jako jsou Kozlík a Meduňka a je speciálně namíchaný tak, aby podporoval klidný, hluboký a kvalitní spánek.

Ano, můžete řídit po vypití konopného čaje, pokud je vyroben z legálního průmyslového konopí s nízkým obsahem THC. Tento čaj nemá omamné účinky a neměl by ovlivnit vaši schopnost řídit. Pokud však pociťujete jakýkoli nepříjemný pocit nebo ospalost, doporučuje se před jízdou chvíli počkat a nechat účinky odeznít.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
D Avatar autora | 6.5.2024
Když si chci odfrknout a mít chvilku sama pro sebe.Tento má moc rad můj muž.Opravdu relax