Proč Cannavea

V Cannavee se snažíme o více než jen o prodej produktů. Naším cílem je vytvářet smysluplné produkty, které mají skutečný dopad na zdraví a každodenní životy našich zákazníků. Za značkou stojí nejlepší kamarádi Marek a Jonáš, kteří spojili své síly, aby v roce 2020 přinesli na trh značku, jež byla inspirována vědeckými poznatky o účincích kanabinoidu CBD a výjimečným potenciálem konopí.

Naše výrobky se odlišují jedinečným přístupem k inovaci. Konopí je pro nás nejen surovinou, ale i inspirací pro spojení s dalšími bylinkami a přírodními látkami, čímž zesilujeme jejich účinky a nabízíme cílenou pomoc s konkrétními problémy. Tato filozofie nás staví na čelo trhu s konopnými produkty a umožňuje nám nabízet originální řešení, která nemají konkurenci, přinášejí radost a zlepšují kvalitu života.

Hodnoty a vize

V rámci naší značky se zavazujeme k transparentnosti, kvalitě a udržitelnosti. Naší misí je přinášet produkty, které nejen zlepšují životy, ale jsou i šetrné k naší planetě. Snažíme se o transparentnost a etický přístup ve všem, co děláme, abyste tak věděli, co váš produktu obsahuje a co všechno tak do svého těla dáváte. Chceme se tak stát průkopníky nejen v průmyslu konopných produktů, ale v celém odvětví doplňků stravy a kosmetiky. Naše vize směřuje k neustálému hledání nových způsobů, jak využít potenciál konopí a k rozšiřování našeho portfolia, aby pokrylo co nejširší spektrum potřeb našich zákazníků.

Komunita

Cannavea není jen značka, jsme komunita. Věříme v sílu přírody a v její schopnost přinášet zdraví a štěstí. Naším cílem je spojovat lidi, kteří sdílejí naše hodnoty a touhu po zdravějším a šťastnějším životě. Děkujeme vám za vaši podporu a těšíme se na společnou cestu, která bude plná inovací, pozitivních změn a především zdraví.

Připojte se k nám a buďte součástí naší rostoucí komunity. Staňte se tou změnou, kterou chcete vidět ve světě.