Bylinné čaje

Objevte kouzlo našich bylinných čajů, kde každý šálek skrývá tajemství přírody připravené posílit vaše zdraví a pohodu. Naše sypané čaje jsou pečlivě vybírány a míchány tak, aby nabídly nejen úžasnou chuť, ale i léčivé účinky pro tělo a mysl. Ať už hledáte podporu ve specifických životních situacích, jako je menstruace, nespavost nebo si jen potřebujete odpočinout od každodenního shonu, v naší nabídce najdete široký výběr kvalitních bylinných směsí.

#ShowMore#

Pro ty, kteří touží po klidném spánku, máme čaj Good Night, který je jako stvořený k večerní relaxaci a podpoře zdravého spánkového cyklu. Pokud procházíte stresovým obdobím, čaj Anti Stress nabízí útěchu a pomáhá tělu i mysli najít zpět svou rovnováhu. A pro ženy, které hledají úlevu během menstruace, je tu Period, speciálně formulovaný, aby zmírnil bolesti a přinesl hormonální rovnováhu.

Věříme, že bylinné čaje mohou být vaším společníkem na cestě za lepším zdravím a harmonií. A pokud jste nenašli to pravé, mrkněte ještě na naši nabídku konopných čajů.

3 položek celkem

Cena

299300
1299300
ANTI STRESS 1 min
Novinka
299 Kč
93
GOOD NIGHT 1 min
Novinka
299 Kč
90
Bylinný čaj Period
Novinka
Bylinný čaj Period
Skladem (>5 ks)
299 Kč
87