Bylinný čaj Good Night

Novinka
299 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.4.2024

Pro spánek hlubší než je Mariánský příkop

Čaj Good Night (60 g) je vaším spolehlivým partnerem v boji proti nespavosti a problémům se spánkem. Pečlivě vybraná kombinace bylin podporuje rychlejší usínání a zajišťuje hlubší spánek. Užijte si každou noc plnou klidu a regenerace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč si vybrat čaj Good Night

V Cannavee rozumíme důležitosti kvalitního spánku pro celkové zdraví a pohodu. Proto jsme vyvinuli čaj Good Night, který kombinuje tradiční byliny s prokázanými účinky na podporu spánku, které společně vytváří synergický efekt pro ještě lepší účinky.

Pro koho je vhodný

Čaj Good Night je ideální pro každého, kdo se potýká s nespavostí nebo chce zlepšit kvalitu svého spánku. Ať už jste pod stresem, máte náročný životní styl nebo hledáte přírodní způsob, jak podpořit svůj noční odpočinek, čaj Good Night je tu pro vás.

Jak probíhal vývoj

Při vývoji čaje Good Night jsme propojili moderní vědecké poznatky a tradičních bylinné receptury. Náš tým pečlivě vybíral každou bylinu v této směsi, aby zajistil nejen její účinnost, ale i harmonickou chuť. Po několika pokusech a mnoha ochutnávkách (během kterých jsme často usínali přímo u stolu) jsme našli dokonalou rovnováhu.

Byliny té nejvyšší kvality

Ve světě spánku existují byliny, které jsou považovány za opravdové těžké váhy - a my jsme je všechny spojili do našeho čaje Good Night. Konopí vás uvolní tak, že zapomenete na všechny starosti, kozlík lékařský funguje jako přírodní sedativum, aniž byste museli sáhnout po chemii, a meduňka vám zajistí sladké sny, jaké jste už dlouho neměli. Připravte se, že vás tato směs ponoří do tak hlubokého spánku, že by vás nevzbudilo, ani kdyby vedle vás přistálo UFO.

Složení

KozlíkMeduňkaKonopíMučenkaIbišekTymiánCitronová tráva