Bylinný čaj Period

Novinka
299 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.4.2024

Vaše přírodní řešení pro klidnou menstruaci

Objevte čaj Period (60 g), vašeho spojence pro pohodovou menstruaci. Tato jedinečná směs konopí, kontryhelu a dalších bylinek je navržena tak, aby vám přinesla úlevu a pohodu, když to nejvíce potřebujete.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč si vybrat čaj Period

V Cannavee jsme se rozhodli vzít věci do vlastních rukou a vytvořili jsme bylinný čaj Period, vašeho přírodního pomocníka nejen v době menstruace. Tento čaj je výsledkem pečlivého výběru bylinek známých svými pozitivními účinky na ženské zdraví, jako jsou kontryhel pro menstruační pohodu a heřmánek pro uklidnění. Je to nejen čaj na menstruační bolesti, ale i vaše podpora pro celkovou harmonii během "vašich dnů".

Pro koho je vhodný

Bylinný čaj Period je určen pro všechny ženy, které hledají přírodní cestu k úlevě od nepříjemných menstruačních symptomů. Ať už potřebujete zmírnit bolest nebo podpořit hormonální rovnováhu, tento čaj je pro vás ideální volbou. Je to pravý čaj pro ženy, který rozumí vašim potřebám.

Jak probíhal vývoj

Pustili jsme se do vývoje s jediným cílem - vytvořit něco, co bude skutečně fungovat. Ačkoli naše první pokusy mohly připomínat spíše alchymistický experiment, než vědecký proces, s pomocí expertů na byliny (a několika trpělivých žen) jsme našli tu pravou rovnováhu. A výsledek? Troufáme si říct, že je to opravdový menstruační zázrak.

Byliny té nejvyšší kvality

I když možná nevíme vše o menstruaci, jedno víme jistě. Kvalita se počítá. Kontryhel, heřmánek, mateřídouška a další bylinky v čaji Period jsou jsou pečlivě vybírány a testovány, aby každý šálek byl nejen účinný, ale také chutný a příjemný. Protože i když některé věci nemůžeme zažít na vlastní kůži, chceme pro vás to nejlepší.

Složení

Konopí, Heřmánek, Mateřídouška, Kontryhel, Šalvěj, Citronová tráva