Náš příběh

Naše cesta začala jednoduchou myšlenkou: konopí nás činí šťastnější a zdravější.

V roce 2020 jsem v pokoji u rodičů v Karlových Varech založil značku Cannavea s vizí, která ve mně hloubala již léta. Inspirací mi byla nejen osobní zkušenost s pozitivními účinky konopí, ale i vědecké studie, které potvrzovaly jeho přínosy pro zdraví. Chtěl jsem také navázat na bohatou tradici přírodního léčitelství, které má v Karlových Varech hluboké kořeny a historii.

Konopí pro mě nebylo jen rostlinou, ale vstupní branou do světa, kde může každý z nás žít lepší a zdravější život. Vydal jsem se tedy na cestu, která mě vedla k vytvoření značky, jež si klade za cíl využít potenciál konopí naplno - a to nejen v oblasti zdraví, ale i ve všedním životě.

Naše závazky jdou ruku v ruce s naší vášní. Věříme, že konopí, spojené s dalšími přírodními látkami má sílu nejen zmírňovat bolest, ale i obohacovat naše každodenní zážitky. Tato filozofie se odráží ve všem, co děláme - od pečlivého výběru surovin až po vývoj produktů, které jsou nejen účinné, ale i radostí pro duši.

Cannavea není jen značka. Je to naše srdcová záležitost a komunita lidí, kteří sdílejí lásku k přírodě a věří v její léčivou moc. Ať už jste na cestě za lepším zdravím nebo hledáte způsoby, jak obohatit svůj život přírodními produkty, Cannavea je tu, aby vám na této cestě byla oporou.

Takže vás zvu, přidejte se k nám. Ať už konopí objevujete poprvé, nebo jste již zkušení v jeho používání, Cannavea nabízí prostor pro růst, objevování a sdílení radosti z přírody.

Růst je cesta, ne cíl.

– Marek & Cannavea tým