Konopné čaje

Ponořte se do světa relaxace s naší nabídkou konopných čajů. Objevte blahodárné účinky čaje z konopí, který přináší klid a relax. Naše kvalitní konopné čaje jsou pečlivě vybrány pro svou jedinečnou chuť a příznivé účinky na tělo i mysl. Užijte si chvíle klidu a pohody s každým šálkem.

1 položek celkem

Cena

199200
1199200
RELAX 1 min
Konopný čaj RELAX
Skladem (>5 ks)
199 Kč
70

Čaj z konopí je známý svými uklidňujícími a relaxačními účinky. Pomáhá zmírnit stres, úzkost, a podporuje kvalitní spánek. Díky obsahu kanabinoidů může také působit proti zánětům a bolestem, a podporovat celkovou pohodu.

Konopný čaj je ideální pít večer před spaním, aby vám pomohl uvolnit se a připravit se na klidný noční odpočinek. Může se však pít i během dne, když potřebujete zmírnit stres nebo úzkost. Vyhněte se pití čaje těsně před aktivitou vyžadující vysokou pozornost a koncentraci.

Konopný čaj se doporučuje louhovat 5 až 10 minut, aby se uvolnily všechny účinné látky. Můžete ho louhovat déle, pokud preferujete silnější chuť a účinky. Při delším louhování však může čaj získat výraznější hořkost.

Obecně se doporučuje pít 1-2 šálky konopného čaje denně. Každý může na čaj reagovat jinak, takže je důležité sledovat, jak se po jeho konzumaci cítíte. Pokud nejste jistí, poraďte se s lékařem, zejména pokud užíváte léky nebo máte zdravotní potíže.