Bylinný čaj ANTI STRESS

249 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Oáza klidu v každém šálku

Bylinný čaj ANTI STRESS (60 g) je vaším klíčem k duševní rovnováze a klidu. Tento heřmánkový čaj, v kombinaci s dalšími pečlivě vybranými bylinkami, účinně zmírňuje stres a nervozitu, uklidňuje mysl a posiluje duševní pohodu.

Sleva 10 % při zakoupení 2 a více kusů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Heřmánkový čaj pro každodenní klid

Cannavea přináší heřmánkový čaj Anti Stress, který uklidňuje mysl a zmírňuje stres. I ti největší skeptici uznají, že po šálku tohoto čaje se cítí jako po dlouhém víkendu v lázních.

Účinný čaj proti stresu a nervozitě

Tento heřmánkový čaj, v kombinaci s ashwagandou a mučenkou, je ideální pro každého, kdo hledá přírodní způsob, jak uklidnit nervy a zmírnit stres. Ať už čelíte náročnému pracovnímu dni, nebo si chcete jen odpočinout, čaj Anti Stress je vaše volba pro klid a relaxaci.

Dokonalá bylinná harmonie

Sestavení čaje Anti Stress bylo jako skládání puzzle – každá bylina musí dokonale pasovat, aby vytvořila harmonii. Naše snaha přinést vám ten nejlepší heřmánkový čaj se vyplatila.

Poctivé bylinky v každém šálku

Naše byliny jsou tak kvalitní, že by si zasloužily i vlastní Instagramový účet. Sbíráme je s láskou a pečlivostí, abychom vám mohli nabídnout nejen čaj, ale i zážitek. A věřte nám, je to zážitek, na který nezapomenete.

Složení

Heřmánek, Konopí, Ashwaganda, Levandule, Mučenka

Pro zmírnění stresu a nervozity je ideální náš čaj Anti Stress. Tento čaj obsahuje směs uklidňujících bylinek jako heřmánek, konopí, ashwagandu, levanduli a mučenku. Tyto složky společně působí na uklidnění mysli a těla, čímž pomáhají redukovat stres a navodit pocit pohody.

Na stres jsou nejlepší bylinky jako heřmánek, konopí, ashwaganda, levandule a mučenka. Tyto bylinky mají přirozené uklidňující vlastnosti a pomáhají zmírňovat nervozitu. Čaj Anti Stress kombinuje všechny tyto účinné bylinky pro maximální úlevu od stresu.

Čaj s heřmánkem můžete pít denně po dobu několika týdnů. Heřmánek je bezpečný pro dlouhodobé užívání, ale je dobré poslouchat své tělo a sledovat jeho reakce. Náš čaj Anti Stress můžete pít pravidelně, abyste dosáhli trvalé úlevy od stresu a nervozity.

Nejlepší je pít čaj Anti Stress během dne, kdykoli pocítíte stres nebo nervozitu. Tento čaj díky své směsi bylinek pomáhá udržet rovnováhu a klid po celý den. Také si můžete dát šálek večer před spaním, aby vám pomohl uvolnit se, případně ho nakombinovat s naším čajem Good Night a připravit se tak na klidný a hluboký spánek.

Sestavení čaje Anti Stress bylo jako skládání puzzle – každá bylina musí dokonale pasovat, aby vytvořila harmonii. Naše snaha přinést vám ten nejlepší heřmánkový čaj se vyplatila.

5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
B Avatar autora | 14.5.2024
Totálně kvituju, jak jsou bylinky velký! Je krásně vidět, co si zalejvám ☺️ ten Heřmánek?! obří 😍 TOP
5
J Avatar autora | 13.5.2024
Vzhledem k mojí náročné práci je na konci dne vždy dobré vypnout. K tomu mi pomáhá čaj anti stress, takže doporučuji všem, kteří chtějí uklidnit hlavu!!
4
B Avatar autora | 10.5.2024
Čaj anti stress mě dokáže uklidnit kdykoliv jsem ve stresu, jediné mínus je, že pokud pokud ho budete louhovat delší dobu, bude lehce hořký. Nic co by ale nedokázala vyřešit lžička medu, takže určitě doporučuji.
5
DD Avatar autora | 6.5.2024
Opravdu dlouho jsem hledala čaj jako je tento.Jeho chuť je úžasná a opravdu jsem po něm tak uklidněná.Děkuji za nej