Bylinný čaj Anti Stress

299 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Oáza klidu v každém šálku

Bylinný čaj Anti Stress od Cannavea je vaším klíčem k duševní rovnováze a klidu. Díky pečlivě vybrané směsi bylin poskytuje tento čaj úlevu od stresu, uklidňuje mysl a zmírňuje napětí. Připravte se na posílení vaší duševní pohody a obnovení vnitřního klidu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč si vybrat čaj Anti Stress

Cannavea přichází s čajem, který je tak uklidňující, že by mohl zastavit i hádku během rodinného oběda. I ti největší skeptici uznají, že po šálku čaje Anti Stress se cítí jako po dlouhém víkendu v lázních.

Pro koho je vhodný

Bylinný čaj Anti Stress je ideální pro každého, kdo hledá přirozenou cestu k uklidnění mysli a těla. Ať už se potýkáte s náročným pracovním dnem nebo jen potřebujete chvíli odpočinku, tento čaj je pro vás tou správnou volbou.

Jak probíhal vývoj

Sestavit tento čaj nebylo žádné lehké odpoledne v herbáři. Bylo to jako skládat puzzle, kde každý kousek byliny musí dokonale pasovat, aby vytvořil harmonický obrázek relaxace. A myslíme, že se nám to povedlo dokonale.

Byliny té nejvyšší kvality

Naše byliny jsou tak kvalitní, že by si zasloužily i vlastní Instagramový účet. Sbíráme je s láskou a pečlivostí, abychom vám mohli nabídnout nejen čaj, ale i zážitek. A věřte nám, je to zážitek, na který nezapomenete.

Složení

Heřmánek, Konopí, Ashwaganda, Levandule, Mučenka

Pro zmírnění stresu a nervozity je ideální náš čaj Anti Stress. Tento čaj obsahuje směs uklidňujících bylinek jako heřmánek, konopí, ashwagandu, levanduli a mučenku. Tyto složky společně působí na uklidnění mysli a těla, čímž pomáhají redukovat stres a navodit pocit pohody.

Na stres jsou nejlepší bylinky jako heřmánek, konopí, ashwaganda, levandule a mučenka. Tyto bylinky mají přirozené uklidňující vlastnosti a pomáhají zmírňovat nervozitu. Čaj Anti Stress kombinuje všechny tyto účinné bylinky pro maximální úlevu od stresu.

Čaj s heřmánkem můžete pít denně po dobu několika týdnů. Heřmánek je bezpečný pro dlouhodobé užívání, ale je dobré poslouchat své tělo a sledovat jeho reakce. Náš čaj Anti Stress můžete pít pravidelně, abyste dosáhli trvalé úlevy od stresu a nervozity.

Nejlepší je pít čaj Anti Stress během dne, kdykoli pocítíte stres nebo nervozitu. Tento čaj díky své směsi bylinek pomáhá udržet rovnováhu a klid po celý den. Také si můžete dát šálek večer před spaním, aby vám pomohl uvolnit se, případně ho nakombinovat s naším čajem Good Night a připravit se tak na klidný a hluboký spánek.

5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
B Avatar autora | 14.5.2024
Totálně kvituju, jak jsou bylinky velký! Je krásně vidět, co si zalejvám ☺️ ten Heřmánek?! obří 😍 TOP
5
J Avatar autora | 13.5.2024
Vzhledem k mojí náročné práci je na konci dne vždy dobré vypnout. K tomu mi pomáhá čaj anti stress, takže doporučuji všem, kteří chtějí uklidnit hlavu!!
4
B Avatar autora | 10.5.2024
Čaj anti stress mě dokáže uklidnit kdykoliv jsem ve stresu, jediné mínus je, že pokud pokud ho budete louhovat delší dobu, bude lehce hořký. Nic co by ale nedokázala vyřešit lžička medu, takže určitě doporučuji.
5
DD Avatar autora | 6.5.2024
Opravdu dlouho jsem hledala čaj jako je tento.Jeho chuť je úžasná a opravdu jsem po něm tak uklidněná.Děkuji za nej