Bylinný čaj Good Night

299 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Pro spánek hlubší než je Mariánský příkop

Čaj Good Night (60 g) je vaším spolehlivým partnerem v boji proti nespavosti a problémům se spánkem. Pečlivě vybraná kombinace bylin podporuje rychlejší usínání a zajišťuje hlubší spánek. Užijte si každou noc plnou klidu a regenerace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč si vybrat čaj Good Night

V Cannavee rozumíme důležitosti kvalitního spánku pro celkové zdraví a pohodu. Proto jsme vyvinuli čaj Good Night, který kombinuje tradiční byliny s prokázanými účinky na podporu spánku, které společně vytváří synergický efekt pro ještě lepší účinky.

Pro koho je vhodný

Čaj Good Night je ideální pro každého, kdo se potýká s nespavostí nebo chce zlepšit kvalitu svého spánku. Ať už jste pod stresem, máte náročný životní styl nebo hledáte přírodní způsob, jak podpořit svůj noční odpočinek, čaj Good Night je tu pro vás.

Jak probíhal vývoj

Při vývoji čaje Good Night jsme propojili moderní vědecké poznatky a tradičních bylinné receptury. Náš tým pečlivě vybíral každou bylinu v této směsi, aby zajistil nejen její účinnost, ale i harmonickou chuť. Po několika pokusech a mnoha ochutnávkách (během kterých jsme často usínali přímo u stolu) jsme našli dokonalou rovnováhu.

Byliny té nejvyšší kvality

Ve světě spánku existují byliny, které jsou považovány za opravdové těžké váhy - a my jsme je všechny spojili do našeho čaje Good Night. Konopí vás uvolní tak, že zapomenete na všechny starosti, kozlík lékařský funguje jako přírodní sedativum, aniž byste museli sáhnout po chemii, a meduňka vám zajistí sladké sny, jaké jste už dlouho neměli. Připravte se, že vás tato směs ponoří do tak hlubokého spánku, že by vás nevzbudilo, ani kdyby vedle vás přistálo UFO.

Složení

KozlíkMeduňkaKonopíMučenkaIbišekTymiánCitronová tráva

Pro lepší spánek je ideální náš čaj Good Night, který obsahuje směs bylinek jako kozlík, meduňka, ibišek a další . Tyto složky jsou známé svými uklidňujícími vlastnostmi a podporují klidný a kvalitní spánek.

Čaj na spaní je nejlepší pít večer, přibližně 30 až 60 minut před tím, než se chystáte jít spát. To umožní bylinkám účinně působit a připravit vás na klidný a hluboký odpočinek.

Bylinky, které podporují spánek, zahrnují kozlík, meduňku, konopí, mučenku a ibišek. Tyto bylinky mají uklidňující účinky a pomáhají uvolnit tělo i mysl, což vede k lepší kvalitě spánku. Náš čaj Good Night obsahuje všechny tyto účinné složky.

Na večer je ideální čaj, který obsahuje uklidňující bylinky. Náš čaj Good Night, obsahující kozlík a meduňku, je perfektní volbou. Tyto bylinky vám pomohou se uvolnit a připravit na klidný spánek, zatímco tymián a citronová tráva dodávají čaji příjemnou vůni a osvěžující chuť.

Čaj Good Night můžete pít denně, ale s ohledem na obsah kozlíku se nedoporučuje pít ho déle než 3 týdny v kuse. Poté si dejte pauzu alespoň na týden, než začnete znovu. Tento přístup umožňuje bezpečné dlouhodobé užívání v přerušovaných cyklech. Pokud máte jakékoli obavy, neváhejte nám napsat nebo konzultovat se svým lékařem.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
H Avatar autora | 14.5.2024
Boží věc na spánek. Napravuje mojí nespavost postupnými kroky. Teď jen vydržet!
5
M Avatar autora | 9.5.2024
Čaj Good Night je skvělej pomocník pro kvalitnější a hlubší spánek. Stačí jeden šálek před spaním a člověk se vyspí daleko líp i za kratší dobu. Vřele doporučuji!
5
D Avatar autora | 6.5.2024
Bohužel jsem poslední dobou špatně spala.Až mi moje kamaradka poradila,abych vyzkoušela vaše čaje a měla pravdu.Jsou účinné a moc mi chutnají.