Bylinný čaj GOOD NIGHT

249 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Pro spánek hlubší než je Mariánský příkop

Čaj GOOD NIGHT (60 g) je vaším spolehlivým partnerem v boji proti nespavosti a problémům se spánkem. Tato pečlivě vybraná kombinace bylin, včetně kozlíku lékařského, meduňky, ibišku a tymiánu, podporuje rychlejší usínání a zajišťuje hlubší spánek. Užijte si každou noc plnou klidu a regenerace.

Sleva 10 % při zakoupení 2 a více kusů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meduňkový čaj pro hluboký spánek jinak

V Cannavee rozumíme důležitosti kvalitního spánku pro celkové zdraví a pohodu. Proto jsme vzali klasický meduňkový čaj a vylepšili ho. Vyvinuli jsme bylinkový čaj na spaní Good Night, který kombinuje tradiční byliny s prokázanými účinky na podporu spánku. Tato synergická směs zahrnuje jak meduňku, tak i kozlík lékařský, ibišek, tymián a další, které společně vytváří ještě lepší účinky pro hluboký a klidný spánek.

Pro každého s problémy se spánkem

Čaj Good Night je ideální pro každého, kdo se potýká s nespavostí nebo chce zlepšit kvalitu svého spánku. Tento bylinkový čaj na spaní je perfektní volbou pro ty, kteří hledají přírodní řešení lepšího spánku bez nutnosti užívat melatonin. Pokud jste pod stresem, máte náročný životní styl nebo hledáte přírodní způsob, jak podpořit svůj noční odpočinek, čaj Good Night je tu pro vás.

Přírodní řešení nespavosti

Při vývoji čaje Good Night jsme propojili moderní vědecké poznatky a tradiční bylinné receptury. Náš tým pečlivě vybíral každou bylinu, včetně kozlíku lékařského, meduňky, ibišku a tymiánu, aby zajistil nejen jejich účinnost, ale i harmonickou chuť. Po několika pokusech a mnoha ochutnávkách (během kterých jsme často usínali přímo u stolu) jsme našli dokonalou rovnováhu, která zaručuje hluboký a klidný spánek.

Bylinky pro lepší noc

Ve světě spánku existují byliny, které jsou považovány za opravdové těžké váhy - a my jsme je všechny spojili do našeho čaje Good Night. Kozlík lékařský působí jako přírodní sedativum, meduňka uklidňuje a podporuje spánek, ibišek přispívá k relaxaci a tymián zajišťuje klidný spánek. Tato kombinace vás uvolní natolik, že zapomenete na všechny starosti. Připravte se, že vás tato směs ponoří do tak hlubokého spánku, že by vás nevzbudilo ani UFO přistávající vedle vás.

Složení

KozlíkMeduňkaKonopíMučenkaIbišekTymiánCitronová tráva

Pro lepší spánek je ideální náš čaj Good Night, který obsahuje směs bylinek jako kozlík, meduňka, ibišek a další . Tyto složky jsou známé svými uklidňujícími vlastnostmi a podporují klidný a kvalitní spánek.

Čaj na spaní je nejlepší pít večer, přibližně 30 až 60 minut před tím, než se chystáte jít spát. To umožní bylinkám účinně působit a připravit vás na klidný a hluboký odpočinek.

Bylinky, které podporují spánek, zahrnují kozlík, meduňku, konopí, mučenku a ibišek. Tyto bylinky mají uklidňující účinky a pomáhají uvolnit tělo i mysl, což vede k lepší kvalitě spánku. Náš čaj Good Night obsahuje všechny tyto účinné složky.

Na večer je ideální čaj, který obsahuje uklidňující bylinky. Náš čaj Good Night, obsahující kozlík a meduňku, je perfektní volbou. Tyto bylinky vám pomohou se uvolnit a připravit na klidný spánek, zatímco tymián a citronová tráva dodávají čaji příjemnou vůni a osvěžující chuť.

Čaj Good Night můžete pít denně, ale s ohledem na obsah kozlíku se nedoporučuje pít ho déle než 3 týdny v kuse. Poté si dejte pauzu alespoň na týden, než začnete znovu. Tento přístup umožňuje bezpečné dlouhodobé užívání v přerušovaných cyklech. Pokud máte jakékoli obavy, neváhejte nám napsat nebo konzultovat se svým lékařem.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
H Avatar autora | 14.5.2024
Boží věc na spánek. Napravuje mojí nespavost postupnými kroky. Teď jen vydržet!
5
M Avatar autora | 9.5.2024
Čaj Good Night je skvělej pomocník pro kvalitnější a hlubší spánek. Stačí jeden šálek před spaním a člověk se vyspí daleko líp i za kratší dobu. Vřele doporučuji!
5
D Avatar autora | 6.5.2024
Bohužel jsem poslední dobou špatně spala.Až mi moje kamaradka poradila,abych vyzkoušela vaše čaje a měla pravdu.Jsou účinné a moc mi chutnají.