Vyjádření společnosti Cannavea ohledně aktuální kauzy s HHC

Vážení zákazníci a partneři,

v souvislosti s nedávnými případy otrav dětí látkou HHC a plánovaným zákazem této substance bychom se chtěli vyjádřit a jasně se distancovat od jakýchkoli produktů obsahujících HHC. Ve společnosti Cannavea si velmi zakládáme na přírodním původu našich produktů a důsledném dodržování legislativy. Semi-syntetická povaha HHC, nejasná legislativa a možnost prodeje těchto produktů v automatech a nezletilým osobám je v přímém rozporu s našimi hodnotami a zásadami.

Jsme si vědomi, že tato situace vrhá negativní stín na celé odvětví konopných produktů, které je již tak často vnímáno skepticky. Chtěli bychom zdůraznit, že Cannavea se vždy zasazuje o bezpečnost a zdraví svých zákazníků a zároveň o respektování zákonů a regulací.

Podporujeme úplnou legalizaci konopí a zároveň apelujeme na zpracování kvalitní regulace prodeje konopných produktů. Věříme, že pečlivě zpracovaná regulace pomůže vytlačit nekvalitní výrobce a prodejce z trhu a zajistí, aby konopné produkty byly dostupné pouze osobám starším 18 let. Tímto způsobem můžeme společně pracovat na zlepšení povědomí a vnímání celého odvětví a chránit zdraví našich zákazníků.

Děkujeme za vaši důvěru a podporu.

S úctou,
Tým Cannavea